Česky English Deutsch Русский

Kancelářské, umělecké &
psací potřeby Brno

Navštivte naše papírnictví v Brně, v Galerii Vaňkovka!

Naše prodejna je umístěna ve Vaňkovce v přízemí a jmenuje se Papeterie KUP. Samozřejmě se kvalita odráží v ceně, ale jistotu, kterou v produktu máme, nám jistí morální přístup a pravidla, abychom obhájili naší kompetenci vůči zákazníkům.nové telefonní číslo

V nové prodejně máme i nové telefonní číslo :)

Poznamenejte si : 511 110 800

Hledáme prodavačku !

Pro naši prodejnu Papeterie KUP v OC Galerie Vaňkovka hledáme milou a usměvavou prodavačku.

Nástup ihned. Bližší informace a životopisy zasílejte na email: zdarova@papeterie.cz

Kontaktujte nás!

telefon: +420 511 110 800
email: info@papirnictvi-brno.cz

Máme otevřeno:

Po-So: 9:00 - 21:00
Ne: 10:00 - 20:00

Umělecké a kancelářské potřeby

Schmincke - produkty firmy Schmincke jsou určeny nejenom umělcům, kteří zajisté ocení pestrou barevnou škálu kvalitních akrylových a olejových barev, ale i široké veřejnosti se zájmem o umění. Předností barev Schmincke je jemná konzistence, která umožňuje vysoce efektní kompaktní vrstvení.

Faber Castell – se ve své výrobě zaměřuje především na výrobu vysoce kvalitních, profesionálních pastelek a jejich možná užití. Nabízí jak pastelky klasické, tak i pastelky akvarelové, které se těší valké oblibě. Pro snazší orientaci jsou pastelky F. C. rozděleny do tří základních řad. Červená – určená pro nejmenší zákazníky (školáky), modrá – studentská řada, zelená – splňuje požadavky profesionálních umělců.

Maped – francouzská firma, která má v našem obchodě široké zastoupení v oblasti školních i kancelářských potřeb. Patří k nejvyhledávanějším značkám u nás.

Stabilo – materiály zvolené k výrobě produktů firmy Stabilo jsou nejenom šetrné k životnímu prostředí, ale vynikají i svým zajímavě řešeným ergonomickým designem. Ten usnadňuje správné držení pera. Velkou předností firmy Stabilo, je úprava psacích potřeb, jak pro praváky, tak i pro leváky.

C.Kreul – výhradní dodavatel materiálu pro kreativní tvorbu, jako jsou například: barvy na sklo, porcelán, textil, akrylové barvy nebo různé barevné kontury. V nabídce také máme kvalitní malířské plátna rozlišných velikostí.

Zurab – náš největší dodavatel kvalitního kancelářského zboží.

Argus a Arie – výhradní dovozci přání, dárkových tašek a balicího papíru.

Psací potřeby

Nechte se inspirovat nabídkou značkových psacích potřeb a vyberte si z naší nabídky ten správný model, který bude nejlépe vystihovat vaši osobnost. Obdarujte tímto originálním dárkem někoho blízkého, své přátele či obchodní partnery.

V našem obchodě najdete nabídku psacích potřeb od světoznámých výrobců kvalitních značek s dlouholetou tradicí.

Parker – první plnicí pero bylo patentováno v roce 1889. Firma Parker začala rozvíjet tradici plnicích per a je dodnes jedním z nejvýznamnějších prodejců psacích potřeb u nás i ve světě. Zaujme zajímavým designovým řešením, kvalitním provedením v mnoha cenových kategoriích. Je určena těm, kteří hledají krásnou klasiku.

Waterman – v současné době představuje značka Waterman více než 120letou tradici, ve které se snoubí neopakovatelný francouzský design s unikátními lakovanými povrchy.

Lamy – společnost Lamy je rodinnou firmou založenou roku 1930 v Německu. Dnes patří Lamy k předním výrobcům a světovým dodavatelům psacích potřeb.

Online – patří k luxusním a stále více vyhledávaným psacím potřebám. Svoji oblibu si značka získala především díky výrazné originalitě, široké škále barev a materiálů i neodolatelnému lesku kamenů Swarovski.

Pentel – řadí se mezi kvalitní a zároveň cenově velmi dobře dostupné psací potřeby, které jsou oblíbené především u studentů. Výhodou firmy Pentel je možnost dokoupení mnoha jiných kancelářských produktů stejné značky.Mapa stránek     Copyright © PAPETERIE KUP - kancelářské, umělecké a psací potřeby, 2009 | Tvorba webu: IMP net s.r.o.